BUSY DO NIEMIEC i FRANCJI

Rezerwacja  biletów  + 48 692 617 780

busy z Polski  do Francji w piątki,
busy z Francji do Polski w niedziele


BUSY DO NIEMIEC

Rezerwacja  biletów  + 48 692 617 780

Rezerwacja  biletów  + 48 692 617 780

z Polski wtorki, piątki i soboty
z Niemiec i Francji środy, soboty i niedziele

BUSY DO NIEMIEC i FRANCJI

Rezerwacja  biletów  + 48 692 617 780

busy z Polski  do Niemiec w piątki,
busy z Niemiec do Polski w niedziele.Concord Bus - Przesyłki do Niemiec i Francji


Polska - Niemcy. Przewóz paczek i usługi przeprowadzkowe.  

Firma Concordbus od początku swojej działalności, zajmuje się świadczeniem usług transportowych na trasie Polska - Niemcy. Zajmujemy się transportem osób i nie tylko, świadczymy również usługi stricte transportowe. Zachęcamy do skorzystania z usług przewozu paczek oraz do skorzystania z możliwości przeprowadzek z naszą firmą. Przeprowadzki Polska-Niemcy Niemcy-Polska to jakość w dobrej cenie.  

Dzisiejsze czasy to okres, w którym wiele rodzin rozdzieliła konieczność poszukiwania pracy w innych krajach. Gro Polaków pracuje w Niemczech, sporo osób polskiego pochodzenia mieszka w Niemczech i posiada rodziny w Polsce. To osoby często wysyłające paczki, zarówno do Niemiec, jak i w drugą stronę – do Polski. Jeśli jesteście Państwo w tej grupie, zachęcamy do nadawania paczek w naszej firmie. Przewozy, które wykonujemy regularnie, to gwarancja tego, iż paczka dotrze na miejsce przeznaczenia w bardzo krótkim terminie.  Paczka to powierzone nam mienie.

Paczka nadawana do Polski czy Niemiec to mienie, które "na chwilę' powierza nam klient. Nie musimy wiedzieć, jakiej jest wartości, wiemy jednak, że ma dla nadawcy i adresata duże znaczenie, dostarczenie paczki w stanie nienaruszonym uznajemy za nasz nadrzędny cel. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i wiemy jak się z nim obchodzić. Paczki przewożone są w dobrych warunkach, przeładowywane i przenoszone tak by uniknąć zniszczeń. Nadając paczkę u nas, macie, więc Państwo pewność, ze dotrze pod wskazany adres w stanie nienaruszonym. Przewóz paczek Polska Niemcy to usługa, którą wykonamy dla Państwa tanio i z pełnym profesjonalizmem. Oczywiście warto tu wspomnieć o jednym – każda przesyłka, jest ubezpieczona, nie ma więc możliwości poniesienia strat zapoczątkowanych wysłaniem paczki za pośrednictwem naszej firmy. Nasza firma to gwarancja rzetelnego podejścia nawet do małych przesyłek. Warto skorzystać z możliwości nadawania a paczek w naszej firmie. Przewozimy paczki o różnych gabarytach, te małe i te nieco większe. Bez względu na to co mamy przewieźć, podejdziemy do realizacji usługi w pełni profesjonalnie zapewniając bezpieczeństwo ładunku i dostarczając go na czas.  Concord Bus - Przeprowadzki 


 Przeprowadzki międzynarodowe to szczególny rodzaj przeprowadzek. To przeprowadzki, przy których bardzo istotne jest odpowiednie podejście do samej przeprowadzki, odpowiedniego zabezpieczenia rzeczy i ich właściwego transportu. Zachęcamy do skorzystania z usług przeprowadzek międzynarodowych.

 Przeprowadzka międzynarodowa to przeprowadzka bez powtórek. Przeprowadzka międzynarodowa to konieczność przewiezienia wszystkiego jednym kursem, każdy dodatkowy bowiem niepotrzebnie podnosi koszt przeprowadzki i komplikuje ją. Decydując się na przeprowadzki Polska Niemcy, wykonywane przez naszą firmę, możecie Państwo mieć pewność, że niepotrzebne będą kolejne kursy. Samochody, którymi dysponujemy wystarczą do przewiezienia wszystkiego w trakcie jednego wyjazdu. 

Bezpieczny transport. 

 Odpowiednie zabezpieczenie ładunku i bezpieczny transport to nasz priorytet. Podejmując się realizacji zlecenia przeprowadzki, podejmujemy się przewiezienia rzeczy, które są całym majątkiem życia naszych klientów. Doskonale wiemy, że przewozimy, rzeczy które mają wartość finansową, ale również wartość emocjonalną, i wiemy jak się z nimi obchodzić. Odpowiednie zabezpieczenie przewożonych rzeczy i transport z zachowaniem ich bezpieczeństwa, to coś, czemu jesteśmy wierni przy każdej realizowanej przeprowadzce. Przeprowadzając się z naszą firmą, możecie Państwo mieć pewność, że powierzone mienie dotrze do miejsca przeznaczenia w stanie nienaruszonym.


Dowolny adres. 

 Nie ma adresów, pod które nie możemy dotrzeć. Realizujemy przeprowadzki z dowolnego miejsca w Polsce do dowolnego miejsca w Niemczech i na odwrót. Docieramy zawsze na miejsce bez zbędnych spóźnień i innych problematycznych sytuacji. Zlecając nam przeprowadzkę, możecie Państwo zapomnieć o jej trudach – my zajmiemy się wszystkim tak jak należy. 

 Niezbędne pozwolenia. Wykonywanie przeprowadzek międzynarodowych to usługa wymagająca większej wiedzy i większego doświadczenia niż wykonywanie przeprowadzek krajowych. Decydując się na przeprowadzkę z naszą firmą, służymy nie tylko profesjonalną realizacją usługi, ale pomocą i doradztwem. Zapewniamy profesjonalne materiały zabezpieczające i kartony przeprowadzkowe i doradzamy jak przygotować rzeczy do przeprowadzki. Służymy również pomocą w sprawach administracyjno - prawnych oraz informujemy o obowiązujących przepisach prawnych związanych z przeprowadzkami i możliwościami przewożenia rzeczy. Przeprowadzka z naszą firmą, to przeprowadzka bez zbędnych niespodzianek. 


Bezpiecznie i na czas. 

Concordbus to firma, która za cel stawia sobie wykonanie usługi transportowej tak, by klient był zadowolony. Bez względu na wartość usługi, przewożone rzeczy czy inne kryteria, do wykonywanych usług transportowych podchodzimy zawsze z pełnym profesjonalizmem, wykonując je tak, jakbyśmy wykonywali je dla siebie. Wiemy – przewóz rzeczy z pozoru jest usługą prostą. Nie jest tak. Odpowiednia realizacja usługi to przewóz na czas, bez zniszczeń, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa i zgodnie z obowiązującym prawem. Tak właśnie przewozimy w firmie Concordbus.

Zaufaj profesjonalistom. 

Szukasz przewoźnika, który na trasie Polska - Niemcy przewiezie Twoją paczkę, lub przeprowadzi Cię razem z całym Twoim majątkiem? Zaufaj firmie Concordbus. Profesjonalne podejście do klienta i do realizacji każdej usługi, to nasz atut. Zlecając nam realizacje usługi przewozu, zlecasz ją osobom, które się na tym znają i wiedzą jak ja poprawnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami zrealizować. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty przewozu paczek oraz do skorzystania z usług przeprowadzkowych. Gwarantujemy dogodne terminy realizacji usługi, aczkolwiek z uwagi na napięty grafik i zainteresowanie klientów, zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji terminu realizacji usługi przeprowadzki. Przewóz paczek oczywiście nie wymaga takich starań. Przejazdy na trasie Polska - Niemcy wykonujemy regularnie, nadać paczkę możecie zatem Państwo bez wcześniejszych starań. W przypadku dodatkowych pytań, wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy możliwości przewozu, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.