BUSY DO NIEMIEC i FRANCJI

Rezerwacja  biletów  + 48 692 617 780

busy z Polski  do Francji w piątki,
busy z Francji do Polski w niedziele


BUSY DO NIEMIEC

Rezerwacja  biletów  + 48 692 617 780

Rezerwacja  biletów  + 48 692 617 780

z Polski wtorki, piątki i soboty
z Niemiec i Francji środy, soboty i niedziele

BUSY DO NIEMIEC i FRANCJI

Rezerwacja  biletów  + 48 692 617 780

busy z Polski  do Niemiec w piątki,
busy z Niemiec do Polski w niedziele.Przewozy do Niemiec Concord Bus  


Firma Concord Bus od wielu lat świadczy przewozy do Niemiec zarówno ludzi, jak i przekazywanych paczek. Coraz częściej ludzie decydują się na wyjazd do Niemiec - pobyty dłuższe, bądź w formie urlopów, toteż nasz zespół oraz wykwalifikowani kierowcy oferują przejazd do zachodnich sąsiadów w komfortowych oraz nowoczesnych autobusach. 


Wszystkim podróżującym umożliwiamy połączenie się do darmowego Internetu na terenie wszystkich pojazdów. Nasi kierowcy posiadają lokalizacje GPS, co sprawia, iż z łatwością i bez większych trudów są w stanie dojechać do każdego miasteczka w Niemczech. 


Concord Bus wozi swoich klientów tylko w autobusach klimatyzowanych, świadczących najwyższy standard. Podróże odbywają się pośród małej ilości pasażerów, co sprawia, iż każdy posiada dla siebie dogodną przestrzeń, szczególnie ważną w trakcie dalekich i długich wyjazdów.

Przed każdym wyjazdem busy do Niemiec są sprawdzane pod względem technicznym, toteż staramy się, aby każdy bezpiecznie dotarł do wyznaczonego przez siebie celu, w czym staramy się pomóc. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.


Świadczymy także usługę przewozów paczek na trasie Polska - Niemcy, których ostateczna cena jest zależna od gabarytów przesyłki i miejsca docelowego, do którego ma trafić.


Dla nas nie ma miejsc niedostępnych - jesteśmy w stanie dowieźć każdego pasażera do wielu mniejszych, bądź większych miasteczek na terenie Niemiec. Jest to możliwość podróżowania bez konieczności przesiadek w miejscach nieznanych.


Zasięg busów do Niemiec