BUSY DO NIEMIEC i FRANCJI

Rezerwacja  biletów  + 48 692 617 780

busy z Polski  do Francji w piątki,
busy z Francji do Polski w niedziele


BUSY DO NIEMIEC

Rezerwacja  biletów  + 48 692 617 780

Rezerwacja  biletów  + 48 692 617 780

z Polski wtorki, piątki i soboty
z Niemiec i Francji środy, soboty i niedziele

BUSY DO NIEMIEC i FRANCJI

Rezerwacja  biletów  + 48 692 617 780

busy z Polski  do Niemiec w piątki,
busy z Niemiec do Polski w niedziele.


Polska - Niemcy: przewozy międzynarodowe

Kolonia, Dortmund, Hamburg, Monachium. Do wielu większych i mniejszych niemieckich miast bardzo często podróżują Polacy. Niestety, rzadko możemy trafić na bezpośrednie i szybkie połączenie w korzystnej cenie.

Jeśli często podróżujemy między Polską, a Niemcami, warto zwrócić swoją uwagę na prywatny transport osób. To polskie, sprawdzone firmy, które wiele razy w tygodniu realizują międzynarodowe podróże. Busy i autokary odjeżdżają z licznych miast, dlatego bez problemu znajdziemy dla siebie najwygodniejszą opcję.

Podróż przebiega w komfortowych warunkach.
Podróżujemy z małą ilością współpasażerów. Każdy ma dla siebie dużo przestrzeni do wykorzystania.
Ponadto, są to nowoczesne, klimatyzowane pojazdy o najwyższych standardach. Pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego internetu, a także lokalizacji GPS. Dzięki GPS-owi łatwo wyznaczymy najszybszą i najbezpieczniejszą trasę do celu - być może nawet pod sam dom!

Takie firmy oferujące przewozy osób Polska Niemcy dostarczają również pod wybrany adres paczki z Niemiec do Polski. Cena przewozu takiej paczki zależy od jej gabarytów oraz miejsca, do którego ma być przewieziona. Jest to ciekawa alternatywa dla firm realizujących przesyłki pocztowe i kurierskie.